Mr Willem van der Putten

Mr Willem van der Putten Spelregels
Over Mr Willem van der Putten
Facultatieve
Sponsors

Wilsverklaring, 18 of 16 jaar?


20 maart 2003

Vraag nummer: 2097  (oude nummer: 2494)

Thu, 20 Mar 2003 12:07

Volgens de STIVU kan een ieder ouder dan 18 jaar in een wilsverklaring zijn keuze vastleggen betreffende de bezorging van het lijk
Echter in de Wlb zie ik in artikel 19 de leeftijd van 16 (niet 18) jaar staan.
Wat is het nou?

Antwoord:

Geachte heer of mevrouw,

Het is 16 jaar, als het gaat om een wilsverklaring inzake de lijkbezorging. Zeg maar de keuze tussen begraven of cremeren en waar en hoe.
Op 18-jarige leeftijd kan men een testament maken.

mr W.G.H.M. van der Putten

20 maart 2003

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.

Om bezoekers zo snel mogelijk naar de juiste plek te helpen hebben we een eenmalige vraag:

Heeft u op dit moment een uitvaartondernemer nodig?

JA NEE