wijziging van wet?


24 november 2009

Vraag nummer: 13232  (oude nummer: 14424)

Geachte meneer ,mvrouw
Ik heb u al mijne problem in kort geschrijven op2-9-2009,en ook u antwoord gekregen,nog een keer bedankt.(onder nr.13717
Ik heb net gelezen dat is een niuwe wet wijziging vanaf 2010.
GEWIJZIGD AMENDEMENT VAN HET LID CRAMER VERVANGING VAN DAT GEBRUIKT ONDER NR.54
Het artikel 1,onderdeel 1 opgenomen artikel 10 wordt gewijzigd.
Mijne vraag is kan ons de wijziging helpen?
Bedankt

Antwoord:

Geachte mevrouw,

Kunt u mij helpen, met nog even kort uw casus aan te geven en kort in uw eigen woorden de essentie van de voorgestelde wijziging aan te geven?

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.
Landelijk meldpunt overlijden
088 - 848 82 27
De hele nacht, Direct een dienstdoende uitvaartondernemer aan de lijn