erven aangetrouwden


8 mei 2014

Vraag nummer: 38292

Erven aangetrouwden ook als de langstlevende van een kinderloos echtpaar komt te overlijden? Of erven toch alleen de bloedverwanten van de overleden langstlevende? Aub bij beantwoording ervan uitgaan dat er geen testament is. Bij voorbaat dank. Enno Kim

Antwoord:

Geachte heer,

Zonder testament, is de wet van toepassing en de wet wijst inderdaad eigen familie/bloedverwanten aan. Zie daarvoor artikel 10 boek 4 BW

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.