legitieme portie opeisen


20 januari 2007

Vraag nummer: 10785  (oude nummer: 8718)

Bij uiterste wil heeft mijn oma besloten 2 kinderen te onterven (mijn vader) nu willen we toch het legitieme portie opeisen, op grond van welk artikel is dat in de wet geregeld?

Antwoord:

Geachte mevrouw,

Artikel 4: 63 BW (boek 4 artikel 63 burgerlijk wetboek) en volgende.

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.