Wij verzorgen uitvaarten
bekijk de reviews

Overlijden melden: 088 - 848 82 27

WIE BETAALT DE NOTARIS?

2 september 2009

Vraag nummer: 12923 (oude nummer: 13726)

MIJN MAN EN IK ZIJN UIT MEKAAR,we zijn drie maal naar de notaris geweest , nu gaat hij het huis kopen en ik vraag me af welk bedrag ik nu moet betalen, is dat ieder de helft dan van de notariskosten? alvast bedankt

Antwoord:

Geachte mevrouw,

Dat spreekt u samen af, maar gebruikelijk is dat de kosten van de akte van verdeling door beide partijen wordt betaald, maar de (eventuele) kosten in verband met de financiering (hypotheek) door degene die de woning overneemt.

Print deze pagina

Spelregels

Stel zelf een vraag

Wel verplicht, maar
wordt niet gepubliceerd.

×

Spelregels

De informatie in deze adviesrubriek is met grote zorgvuldigheid tot stand gekomen. De informatie is algemeen van karakter en niet van toepassing op individuele situaties en personen. De inhoud van de website mag niet worden beschouwd als een persoonlijk advies; de toepassing hangt af van ieders persoonlijke situatie. Om tot een gedegen afweging van belangen en vaststelling van de juridische consequenties van wensen en afspraken te komen, is telkens opnieuw een persoonlijke gesprek met de notaris van uw keuze noodzakelijk. Zowel de vraag als het antwoord zijn openbaar.

Notaris Van de Griend, Netwerk Notarissen en de daarbij aangesloten notarissen wijzen aansprakelijkheid voor eventuele onvolkomenheden, onjuistheden en gevolgen af. Evenmin zijn zij verantwoordelijk en aansprakelijk voor via hyperlinks (met onze site) verkregen informatie op externe websites.