Wij verzorgen uitvaarten
bekijk de reviews

Overlijden melden: 088 - 848 82 27

kindsdeel na t overlijden

11 juni 2012

Vraag nummer: 28439

Mijn man is eerder getrouwd geweest en uit z'n eerste huwelijk heeft hij 2 kinderen.
Waar moet ik rekening meehouden als hij komt te overlijden.
Wij zijn niet getrouwd, maar hebben geregistreerd partnerschap.
Met dank,
W. Zijderhand

Antwoord:

Geachte mevrouw,

Het lijkt mij verstandiger om de vraag om te draaien:wat vindt u althans mijnheer dat de situatie zou moeten zijn bij overlijden. Vervolgens zou u langs uw notaris moeten gaan om te controleren of die situatie zich ook daadwerkelijk zal voordoen of dat mogelijk een testament is aan te bevelen.

Print deze pagina

Spelregels

Stel zelf een vraag

Wel verplicht, maar
wordt niet gepubliceerd.

×

Spelregels

De informatie in deze adviesrubriek is met grote zorgvuldigheid tot stand gekomen. De informatie is algemeen van karakter en niet van toepassing op individuele situaties en personen. De inhoud van de website mag niet worden beschouwd als een persoonlijk advies; de toepassing hangt af van ieders persoonlijke situatie. Om tot een gedegen afweging van belangen en vaststelling van de juridische consequenties van wensen en afspraken te komen, is telkens opnieuw een persoonlijke gesprek met de notaris van uw keuze noodzakelijk. Zowel de vraag als het antwoord zijn openbaar.

Notaris Van de Griend, Netwerk Notarissen en de daarbij aangesloten notarissen wijzen aansprakelijkheid voor eventuele onvolkomenheden, onjuistheden en gevolgen af. Evenmin zijn zij verantwoordelijk en aansprakelijk voor via hyperlinks (met onze site) verkregen informatie op externe websites.