Is vordering kind schuld nalatenschap?


21 augustus 2009

Vraag nummer: 12868  (oude nummer: 13609)

Goedenavond,

Is een vordering van een kind na de dood van de de langstlevende ouder een schuld van de nalatenschap zoals genoemd in BW4, artikel 7, lid 1 onder a?
Groet,
Gerard

Antwoord:

Geachte heer,

Tegenover de vordering staat inderdaad een schuld van de langstlevende aan de kinderen. Dat is dus een schuld van de nalatenschap (van de langstlevende).

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.