Mr Willem van der Putten

Mr Willem van der Putten Spelregels
Over Mr Willem van der Putten
Facultatieve
Sponsors

Juridische preferentie begrafeniskosten


10 maart 2004

Vraag nummer: 2962  (oude nummer: 4106)

Zijn begrafeniskosten in de onverdeelde boedel juridisch preferent en begrafeniskosten die aanvaard of erkent zijn juist niet?
Ik moet een betalingsvoorstel doen aan de schuldeisers van mijn klant en ben gewezen door een medewerkster van een deurwaarderskantoor over de wijziging van art. 3:288 sub b BW. Ik kan deze wijziging echter nergens vinden en wil heel graag een voorstel versturen dat juist is op alle fronten.
Alvast bedankt voor alle moeite die u in deze neemt.

Met vriendelijke groet,
S. Spapen

Antwoord:

De juridische adviesrubriek behandelt geen erfrecht en dus ook geen vragen over onverdeelde boedels. Zie de toelichting bij deze rubriek en vraag 2345 in de lijst 'Meest gestelde vragen'.

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.

Om bezoekers zo snel mogelijk naar de juiste plek te helpen hebben we een eenmalige vraag:

Heeft u op dit moment een uitvaartondernemer nodig?

JA NEE