Registratienummer op kist nog verplicht?


2 februari 2002

Vraag nummer: 621  (oude nummer: 442)

Is Artikel 8 punt 1,2 & 3 van de Wet op de lijkbezorging van 7 maart 1991, nog van toepassing zijnde:
"1. Op de kist of het andere omhulsel van het lijk wordt een registratienummer vermeld. etc etc."

Antwoord:

Geachte heer Nesvadba,
Het registratienummer op de kist is inderdaad nog steeds verplicht. Wat een paar jaar geleden is afgeschaft, is het bijvoegen van een vuurvast steentje in de kist.
Met vriendelijke groeten,

Stel een vraag:

Naam *:  
E-mailadres *:
De titel van uw vraag *:
Uw vraag *:
* Wel verplicht, maar wordt niet gepubliceerd in de website (alleen uw vraag en antwoord).   Verzenden >
Landelijk meldpunt overlijden
088 - 848 82 27
De hele nacht, Direct een dienstdoende uitvaartondernemer aan de lijn