Moet in uitstel crematie een datum staan?


15 januari 2009

Vraag nummer: 6074  (oude nummer: 12124)

moet er op een uitsel een crematie datum staan.
al vast bedankt.

Antwoord:

Geachte heer,

Nee. Het verlof tot uitstel als bedoeld in artikel 17 Wet op de lijkbezorging is vormvrij; er zijn geen dingen die er per se in moeten staan.
Het kan zijn dat er uitstel wordt verleend voor maximaal 3 dagen, om maar eens iets te noemen. Maar dan is er de vrijheid om zowel de laatste dag als de voorlaatste dag te gebruiken.
Als een datum bekend is, en voor die datum uitstel gevraagd is, kan die datum natuurlijk genoemd worden. Maar het moet niet.

Met vriendelijke groet,

mr W.G.H.M. van der Putten

Stel een vraag:

Naam *:  
E-mailadres *:
De titel van uw vraag *:
Uw vraag *:
* Wel verplicht, maar wordt niet gepubliceerd in de website (alleen uw vraag en antwoord).   Verzenden >
Landelijk meldpunt overlijden
088 - 848 82 27
De hele nacht, Direct een dienstdoende uitvaartondernemer aan de lijn