Mr Willem van der Putten

Mr Willem van der Putten Spelregels
Over Mr Willem van der Putten
Facultatieve
Sponsors

Afstand grondwater voor élk nieuw graf?


4 december 2003

Vraag nummer: 2720  (oude nummer: 3530)

Hallo,

30 cm boven de gemiddelde grondwaterstand begraven geldt dit voor elk nieuw graf of alleen voor nieuw aan te leggen grafvelden.

met vriendelijke groeten,
Kees van Breda

Antwoord:

Geachte heer Van Breda,

De tekst van artikel 5 van het Besluit op de lijkbezorging is (inderdaad) op meer manieren uit te leggen.
Bedoeld is dat het geldt voor élk nieuw uit te geven graf. Maar dat is feitelijk niet te meten en daarom is het in de praktijk dat het geldt voor nieuw grafvelden. Niet alleen die, die nieuw aangelegd worden, maar ook die die 'nieuw' in gebruik worden genomen.

mr W.G.H.M. van der Putten

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.

Om bezoekers zo snel mogelijk naar de juiste plek te helpen hebben we een eenmalige vraag:

Heeft u op dit moment een uitvaartondernemer nodig?

Bel nu 088 605 1219

Dag en nacht bereikbaar

JA NEE