Mandaatverlening opgraving art. 29 Wlb


22 februari 2006

Vraag nummer: 4291  (oude nummer: 7566)

Is het mogelijk om art. 29 Wlb, toestemming burgemeester tot opgraving, te mandateren?

Antwoord:

Geachte heer,

Mandateren van de besluitvorming van artikel 29 Wlb lijkt mij geen probleem; in grote gemeenten zoals de uwe lijkt mij dat zelfs voor de hand liggend.
Delegatie is niet mogelijk.

mr W.G.H.M. van der Putten

Stel een vraag:

Naam *:  
E-mailadres *:
De titel van uw vraag *:
Uw vraag *:
* Wel verplicht, maar wordt niet gepubliceerd in de website (alleen uw vraag en antwoord).   Verzenden >
Landelijk meldpunt overlijden
088 - 848 82 27
De hele nacht, Direct een dienstdoende uitvaartondernemer aan de lijn