Mr Willem van der Putten

Mr Willem van der Putten Spelregels
Over Mr Willem van der Putten
Facultatieve
Sponsors

Registratienummer op kist nog verplicht?


2 november 2002

Vraag nummer: 1422  (oude nummer: 1776)

Mon Oct 22 08:53:46 2001

Is artikel 8 punt 1,2 & 3 van de Wet op de lijkbezorging 7 maart 1991, nog van toepassing zijnde: 1. Op de kist of het andere omhulsel van het lijk wordt een registratienummer vermeld. etc etc.

Antwoord:

Geachte heer Nesvadba,
Het registratienummer op de kist is inderdaad nog steeds verplicht. Wat een paar jaar geleden is afgeschaft, is het bijvoegen van een vuurvast steentje in de kist.
Met vriendelijke groeten,

Stel een vraag:

Naam *:  
E-mailadres *:
De titel van uw vraag *:
Uw vraag *:
* Wel verplicht, maar wordt niet gepubliceerd in de website (alleen uw vraag en antwoord).   Verzenden >

Om bezoekers zo snel mogelijk naar de juiste plek te helpen hebben we een eenmalige vraag:

Heeft u op dit moment een uitvaartondernemer nodig?

JA NEE