Mr Willem van der Putten

Mr Willem van der Putten Spelregels
Over Mr Willem van der Putten
Facultatieve
Sponsors

Verlenging graf met meer dan 10 jaren


11 januari 2005

Vraag nummer: 3600  (oude nummer: 5349)

Mag dat?

Antwoord:

Geachte heer,

Nee, dat mag niet, volgens artikel 28 Wet op de lijkbezorging.
Zie andere vragen in deze rubriek met voorbeelden (van berekening) van verlengingen.

mr W.G.H.M. van der Putten

Stel een vraag:

Naam *:  
E-mailadres *:
De titel van uw vraag *:
Uw vraag *:
* Wel verplicht, maar wordt niet gepubliceerd in de website (alleen uw vraag en antwoord).   Verzenden >

Om bezoekers zo snel mogelijk naar de juiste plek te helpen hebben we een eenmalige vraag:

Heeft u op dit moment een uitvaartondernemer nodig?

JA NEE