Mr Willem van der Putten

Mr Willem van der Putten Spelregels
Over Mr Willem van der Putten
Facultatieve
Sponsors

Crematie ba ruiming algemeen graf?


23 februari 2010

Vraag nummer: 7347  (oude nummer: 15180)

mag er ook overblijfselen van een persoon, die in een algemeen graf geplaatst is en dat graf wordt geruimd, gecremeerd worden om daarna de as te bewaren in een urn?

Antwoord:

Ja, natuurlijk.
Artikel 31, lid 3, van de Wet op de lijkbezorging regelt dat dat kan.

Stel een vraag:

Op dit moment is het stellen van nieuwe vragen tijdelijk niet mogelijk.

Om bezoekers zo snel mogelijk naar de juiste plek te helpen hebben we een eenmalige vraag:

Heeft u op dit moment een uitvaartondernemer nodig?

JA NEE